Skip to main content
R
Nabersin'e Destek Ol
👋

Destek Ol

Nabersin, Türkiye'nin ilk ve tek sosyal içerik ağı olarak ziyaretçilerimize güncel ve kaliteli içerikler sunmayı amaçlamaktadır. Ancak, bu amaca ulaşmak için sizin desteğinize ihtiyaç duyuyoruz.

Bizi firmalar veya kurumlar finanse etmiyor. Nabersin'in tek kaynağı, okuyucu ve reklam veren desteğidir... Bu nedenle, SİZİN desteğinize de ihtiyacımız var.

Bu sayfadaki yöntemlerle bize destek sağlayarak gelişmemize katkıda bulunabilir ve daha büyük başarılara imkan tanıyabilirsiniz. Çok teşekkürler!

Kreosus

Diğer Destekleme Yöntemleri

Bizleri Destekleyeceğiniz diğer yöntemler.

Projemizi geliştirebilmek için finansal desteğe ihtiyacımız var.

Durum

0

Destekçi

10

Katkı Veren

Nabersin'in gelişmesi için katkıda bulunan tüm destekçilerimize teşekkür ederiz. Sizin desteğiniz sayesinde, her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşabiliyor ve daha kaliteli içerikler sunabiliyoruz.

⛱ Destekçilerimiz

Tümünü Gör
HENÜZ DESTEKÇİMİZ BULUNMAMAKTA! İLK DESTEKÇİMİZ OLMAYA NE DERSİNİZ?

Nabersin.com IBANN Desteği

Bize banka havalesi yoluyla destek olmak isterseniz, aşağıdaki tuşa tıklayarak bize hazır bir e-posta gönderebilir ve güncel banka bilgilerimizi öğrenebilirsiniz.

PAPARA NUMARASI

Nabersin.com Versiyon: 5.5.2

Nabersin.com beta aşamasında olan bir sosyal içerik ağıdır. Beta süresinde çeşitli sorunlar, hatalar ve tasarımsal bozukluklar ile karşılaşabilirsiniz. Beta sürümümüz nihai kalitemizi göstermez. Sorunlarınızı "iletişim" sayfasından bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz..

Nabersin.com Yönetimi

Nabersin.com İle İlgili Görüşünü Bildir!

Nabersin.com'u geliştirmek için fikirlerinize ve önerilerinize değer veriyoruz. Platformu daha da iyi hale getirmek için bize bildirmekten çekinmeyin..