Skip to main content

Libidosu Yüksek Kadın Nasıl Anlaşılır?

Libido cinsel arzuyu yükselttiği gibi aynı zamanda şiddet eğiliminide tetikler . Bu nedenle sex fantezilerininde çoğunlıkla sertlik , şiddet arzusu bulunmaktadır. Kadının libidosu da aynı erkek gibi testesteronun artması ile yükselir. Tek farkla , kadının libidosu yükseldiğinde istek ve arzu oranı erkekten daha fazladır. Ne kadar kontrol etmeye çalışırsa çalışsın mutlaka belli olur.

IMDb Puanı Yüksek 10 Biyografi Dizisi

Ne izlesem diye düşüneneler, biyografi türünü sevenler için özel biyografi dizilerini listeledik. Yaptıklarıyla büyük çaplı etki eden IMDb puanı yüksek en iyi 10 biyografi dizisi…

Yüz Üstü Yatmanın Zararları Nedir?

İnsanoğlu rahatına düşkün bir varlıktır. Bazen rahatımız için çoğu şeyi önemsemeyiz. Halbuki yatış şeklimiz sağlığımız açısından çok önemlidir. Hayatımızı olumlu yada olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Yatış şeklinde genellikle yüz üstü yatma şekli tercih edilmektedir. Fakat yüz üstü yatış şekli sağlık açısından en tehlikeli yatış şeklidir.

Editör Seçimi

İlk Buluşmada Erkeklere Neler Sorulur?

İlk buluşma hem kadınlar hem de erkekler için oldukça heyecan verici ve önemli anlardan biridir. İlk buluşma süresince kadar pek çok plan kurgulaması yapılmaktadır. Bundan dolayı da daha buluşmaya günler varken ne giyeceğimize, saçımızı ve makyajımızı nasıl yapacağımıza kadar detaylıca düşünürüz. Biz kadınlar erkeklere göre daha heyecanlı ve planlı olabiliyoruz. Elbette ki her şeyi bu kadar düşünen kadınlar için ilk buluşmada erkeklere neler sorulur? Konusunda büyük önem arz etmektedir.

Öne Çıkan

Atatürk'ün Tarımla İlgili Sözleri

Yıllarca süren savaşlardan kalan köylüyü çiftçi yapmak temel hedeflerden birisiydi. O dönem 13 milyon nüfusun yüzde 80’i köylü. İzmir İktisat Kongresi ile tarım politikasının temel ilkesi “Milli ekonominin temeli ziraattır” şeklinde belirlenir. Uygulanacak tarım politikasının temel felsefesi ise, Mustafa Kemal Atatürk'ün "Ülkenin gerçek sahibi ve efendisi, hakiki müstahsil(üretici) olan köylüdür" sözüne dayanır.

Dünyaca Ünlü 5 Türk Ressam

Ünü sınırları aşmış 5 TÜRK ressamı sizler için derledik.

Karaman Devlet (KYK) Öğrenci Yurtları Adres ve Telefonları

Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’na bağlı yurtla ilgili adres , telefon gibi bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Koddostu.com Kurucusu Mete Ertük İle Röportaj

Zamanın en popüler platformu olan koddostu.com 'un kurucusu Mete Ertürk ile yapılan röportaj.

Yükleniyor...

İçeriklerin Sonu

Yüklenecek başka gönderi yok

Yükleniyor...