Skip to main content

Hakkımızda

Nabersin, Türkiye'nin İlk ve Tek Sosyal İçerik Ağıdır.

Nabersin 25 Ocak 2018'de Türkiye'nin ilk içerik tabanlı sosyal ağı olarak yayın hayatına başladı.

Siz de Nabersin'de profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri Nabersin'e özgürce ekleyebilirsiniz. 5 kişilik az ama nitelikli kadrosuyla en doğru haberleri okuyucularına sunmaktadır.Niceliği değil Niteliği önemser ve bu doğrultuda içerik üretmeyi hedefleyen bir editör kadrosu vardır.

Nabersin Sosyal İçerik ağı olarak, ziyaretçilerimize teknoloji, magazin, popüler bilim, alışveriş, gündem, erkek, kadın, sosyal medya, gündem, spor, astroloji, uzay, kripto para, sinema, dizi, müzik, kültür, sanat, gezi, yaşam, sağlık ve yemek tarifleri gibi birçok konuda güncel içerik sunmayı amaçlıyoruz.


Sunduğumuz içerikler tamamen ücretsizdir. Reklama dayalı gelir modelini uyguladığımız için, eğer AdBlock kullanıyor iseniz, sitemizi beyaz listeye eklemeniz, bizi oldukça memnun eder.

Sitemizdeki reklamların hiçbirinin, Nabersin'de özgürce dolaşma deneyiminizi etkilemeyeceğine dair söz veriyoruz. Umarız sosyal içerik ağımızda sizin de ilginizi çeken bir konuya değinmişizdir! Bu arada, videolu içerikler paylaştığımız YouTube kanalımıza da bir göz atmanızı öneriyoruz.

Lütfen, her türlü görüş, öneri, şikayet ve reklam talepleri için [email protected] adresine e-posta göndermekten çekinmeyin.