Skip to main content

Nabersin, Türkiye'nin İlk ve Tek Sosyal İçerik Ağıdır.

Nabersin 25 Ocak 2018'de Türkiye'nin ilk içerik tabanlı sosyal ağı olarak yayın hayatına başladı.

Siz de Nabersin'de profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri Nabersin'e özgürce ekleyebilirsiniz. 5 kişilik az ama nitelikli kadrosuyla en doğru haberleri okuyucularına sunmaktadır.Niceliği değil Niteliği önemser ve bu doğrultuda içerik üretmeyi hedefleyen bir editör kadrosu vardır.

Nabersin Sosyal İçerik ağı olarak, ziyaretçilerimize teknoloji, magazin, popüler bilim, alışveriş, gündem, erkek, kadın, sosyal medya, gündem, spor, astroloji, uzay, kripto para, sinema, dizi, müzik, kültür, sanat, gezi, yaşam, sağlık ve yemek tarifleri gibi birçok konuda güncel içerik sunmayı amaçlıyoruz.


Sunduğumuz içerikler tamamen ücretsizdir. Reklama dayalı gelir modelini uyguladığımız için, eğer AdBlock kullanıyor iseniz, sitemizi beyaz listeye eklemeniz, bizi oldukça memnun eder.

Sitemizdeki reklamların hiçbirinin, Nabersin'de özgürce dolaşma deneyiminizi etkilemeyeceğine dair söz veriyoruz. Umarız sosyal içerik ağımızda sizin de ilginizi çeken bir konuya değinmişizdir! Bu arada, videolu içerikler paylaştığımız YouTube kanalımıza da bir göz atmanızı öneriyoruz.

Lütfen, her türlü görüş, öneri, şikayet ve reklam talepleri için [email protected] adresine e-posta göndermekten çekinmeyin.

YÜCE TÜRK MİLLETİNE ÇAĞRI

Geçen yüzyılda yabancı devletler ve içimizdeki yabancılar eliyle uygulanmaya çalışılan ‘‘Türklerin Anadolu’dan Çıkarılması’’ planının, bu yüzyıldaki adı ‘’ Türklüğün Anayasadan Çıkarılması’’ planıdır.

Geçen yüzyılda ‘‘Azınlık Hakları’’ bahanesiyle yurdumuzu parçalamak için dört cepheden saldıranların, bu yüzyıldaki tekerlemeleri ‘’eşit yurttaşlık, anadilde eğitim, özyönetim’’ gibi laflardır.

Geçen yüzyılda sınırlarımıza dayanan işgal kuvvetlerinin silahlandırdığı ve satın aldığı azınlıklar vardı; bu yüzyılda onların görevini devralmış siyasetçiler ve siyasi partiler var.

Anayasamızın ilgili maddelerinin tartışmaya açılmasına dair sinsi çabaların farkındayız.

Bu tartışmanın ilk cevabını 15 Mayıs 1919’da Hasan Tahsin, son cevabını 30 Ağustos 1922’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk vermiştir.

Sivil toplum örgütü görüntüsü verilmiş yabancı istihbarat servislerinde kurgulandığını bildiğimiz bu türlü ayak oyunları, geldikleri gibi gidenlerin hazımsızlığından ibarettir.

Biz, aşağıda imzası bulunanlar, bir kere daha açıkça beyan ederiz ki;

1- Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin anayasasından Türklüğün çıkarılması,
2- Etnik grup, mezhep, bölge, din gibi başlıklarla anayasal statüler uydurulması,
3- Türk Milleti’nin kayıtsız şartsız egemenliği altındaki üniter devlet yapısının değiştirilmesi,
4- Anadilde eğitim, özyönetim, bölgesel ayrıcalık, eşit yurttaşlık gibi taleplerle milli birliğin tehdit edilmesi,

TARTIŞMAYA KAPALIDIR.

Bu konularda tartışma arzusu ya da talebi olanlar, yüzyıllar boyunca aldıkları cevabın aynısını, bugün de yarın da alacaktır.

#Deprem

Üzüntüsünü tüm ülkece paylaştığımız bu depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsalığı, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

#GeçmişOlsunBüyükTÜRKMilleti

Nabersin.com Yönetimi