Skip to main content

Kullanım İzinleri

Nabersin.com olarak bilginin açık dolaşımı ve özgürlüklerden yanayız. Bu nedenle standart fikri mülkiyet haklarını her zaman daha esnek şekilde ele aldık. Bu nedenle aşağıdaki kurallara uyduğunuz takdirde Nabersin.Com adresinde yayınlanan içeriği bir başka sitede yayınlayabilirsiniz.

Kullanım İzinleri

Nabersin yazarlarınca üretilen tüm içerik ve çeviriler, belirlenen kurallar çerçevesinde kaynak göstermek koşuluyla izin alınmaksızın özgürce paylaşılabilir ve yayınlanabilir.

Nabersin İçerikleri Paylaşım Kuralları

  1. İçerikler dergi, gazete, blog, sosyal medya, sözlük, çeşitli dijital ve basılı yayınlarda kaynak göstermek koşuluyla paylaşılabilir.
  2. Sitemize ait içerikler kullanılmak istenildiğinde, Nabersin sitesine ait ilgili yazının bağlantısı (link) aktif olarak kaynak verilmeli ve alıntı yapılan içerikten nabersin haberine doğrudan erişim sağlanabilmelidir.
  3. Bağlantı üzerinde “Nabersin” ifadesi kesinlikle eklenmelidir.
  4. Nabersin.com'dan alınıp kaynak gösterilerek paylaşılan metinlerde içerik değişikliği yapılamaz.

Paylaşım Örnekleri

Tüm içerik kullanımında paylaşım örneği

*Kaynak: Nabersin, “Kadına Şiddet Ülkemizin En Büyük Sorunlarından Birisi”, Türker İ.
<https://nabersin.com/iremtturker/kadina-siddet-ulkemizin-en-buyuk-sorunlarindan-birisi>

Özgün çalışmalarınız için alıntılama örneği

*Nabersin – “Kadına Şiddet Ülkemizin En Büyük Sorunlarından Birisi”, Türker İ., Nabersin.com. 10 Şubat 2022.
<https://nabersin.com/iremtturker/kadina-siddet-ulkemizin-en-buyuk-sorunlarindan-birisi/>

*Nabersin – Türker İrem, “Kadına Şiddet Ülkemizin En Büyük Sorunlarından Birisi” Nabersin.com. 10 Şubat 2022: tarihinde erişim adresi: <https://nabersin.com/iremtturker/kadina-siddet-ulkemizin-en-buyuk-sorunlarindan-birisi/>

© 2023 Nabersin - Sosyal İçerik Ağı

Nabersin.com Versiyon: 5.5.3

Nabersin.com beta aşamasında olan bir sosyal içerik ağıdır. Beta süresinde çeşitli sorunlar, hatalar ve tasarımsal bozukluklar ile karşılaşabilirsiniz. Beta sürümümüz nihai kalitemizi göstermez. Sorunlarınızı "iletişim" sayfasından bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz..

Nabersin.com Yönetimi

Nabersin.com İle İlgili Görüşünü Bildir!

Nabersin.com'u geliştirmek için fikirlerinize ve önerilerinize değer veriyoruz. Platformu daha da iyi hale getirmek için bize bildirmekten çekinmeyin..