Haluk Levent, Emine Bulut'un kızını görüntülü arayarak yüzünü güldürdü

Nabersin Gündem
Editör
26.08.2019 tarihinde oluşturuldu.
3
Hayırsever şarkıcı Haluk Levent, annesi Emine Bulut'un, babası Fedai Varan tarafından öldürülmesine tanık olan 10 yaşındaki F.B.B. ile telefonda görüntülü konuşarak destek oldu.

Annesi Emine Bulut'un, babası Fedai Varan tarafından öldürülmesine tanık olan F.B.B.'ye ilk günden itibaren sahip çıkan Haluk Levent, telefonda görüntülü konuşarak küçük kıza destek oldu. Levent, "B.'nin artık yüzü gülüyor, o bizim kızımız" dedi.

TELEFONDA GÖRÜNTÜLÜ KONUŞTU

Ünlü sanatçı Haluk Levent, annesi gözleri önünde katledilen F.B.B. ile telefonda görüntülü konuşarak, destek oldu. Levent, kendisi ile konuşurken yüzü gülen F.B.B.'nin fotoğrafını Twitter hesabından paylaşarak, ilk günden itibaren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı ile ailenin yanında olduklarını bildirdi.

'.$res['title'].'
'.$res['title'].'

"HEP GÜLSÜN"

Levent, "Az önce Emine Bulut'un babası ve kardeşleri, Anadolu Halk ve Barış Platformu avukatlarına vekaletname verdiler. Davanın sıkı takipçisi olacağız. Ayrıca B'nin artık yüzü gülüyor. O bizim kızımız. B.'nin fotoğrafını koymakta tereddüt ettim önce. Ama baktım ki her tarafta her yerde onun görüntüleri var ve hep ağlayan hepimizi kahreden görüntüleri. Bu sebeple aileden izin alarak yayınladım. Ben ona 'Yakında yanına gelip şarkı söyleyeceğim' deyince gülümsedi. Hep gülsün!" ifadelerini kullandı.Kaynak: DHA
Yazıyı Gönder!

  (0)   Yorum Yap