Skip to main content

Nabersin.com'da herkes özgürce, istediği içeriği üretip yayınlama hakkına sahiptir. Özgürce Üret Politikamızda bazı durumlar söz konusudur. 

Özgürce Üretirken Nabersin Kullanıcıları aşağıdaki kurallara uymak durumundadır:

  1. Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e herhangi bir hakaret içeren herhangi bir paylaşım yapılması söz konusu dahi değildir.
  2. Türk değerlerine hakaret eden, aşağılayan, küçümseyen paylaşımlar yayınlanamaz.
  3. Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanına hakaret içeren hiçbir paylaşım yayınlanamaz.
  4. Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik, isyana teşvik eden paylaşımlara izin verilemez.

Yukarıda sıralanan maddeler doğrultusunda nabersin kullanıcıları özgürce içeriğini üretip yayınlama hakkına sahiptir. Her türlü eleştirel konular belli başlı üslup ve sınır doğrultusunda izin verilmektedir. Yazılan tüm yazılardan kullanıcılar sorumludur ve hiçbir şekilde nabersin.com veya Nabersin.com Ekibi sorumlu tutulamaz.

YÜCE TÜRK MİLLETİNE ÇAĞRI

Geçen yüzyılda yabancı devletler ve içimizdeki yabancılar eliyle uygulanmaya çalışılan ‘‘Türklerin Anadolu’dan Çıkarılması’’ planının, bu yüzyıldaki adı ‘’ Türklüğün Anayasadan Çıkarılması’’ planıdır.

Geçen yüzyılda ‘‘Azınlık Hakları’’ bahanesiyle yurdumuzu parçalamak için dört cepheden saldıranların, bu yüzyıldaki tekerlemeleri ‘’eşit yurttaşlık, anadilde eğitim, özyönetim’’ gibi laflardır.

Geçen yüzyılda sınırlarımıza dayanan işgal kuvvetlerinin silahlandırdığı ve satın aldığı azınlıklar vardı; bu yüzyılda onların görevini devralmış siyasetçiler ve siyasi partiler var.

Anayasamızın ilgili maddelerinin tartışmaya açılmasına dair sinsi çabaların farkındayız.

Bu tartışmanın ilk cevabını 15 Mayıs 1919’da Hasan Tahsin, son cevabını 30 Ağustos 1922’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk vermiştir.

Sivil toplum örgütü görüntüsü verilmiş yabancı istihbarat servislerinde kurgulandığını bildiğimiz bu türlü ayak oyunları, geldikleri gibi gidenlerin hazımsızlığından ibarettir.

Biz, aşağıda imzası bulunanlar, bir kere daha açıkça beyan ederiz ki;

1- Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin anayasasından Türklüğün çıkarılması,
2- Etnik grup, mezhep, bölge, din gibi başlıklarla anayasal statüler uydurulması,
3- Türk Milleti’nin kayıtsız şartsız egemenliği altındaki üniter devlet yapısının değiştirilmesi,
4- Anadilde eğitim, özyönetim, bölgesel ayrıcalık, eşit yurttaşlık gibi taleplerle milli birliğin tehdit edilmesi,

TARTIŞMAYA KAPALIDIR.

Bu konularda tartışma arzusu ya da talebi olanlar, yüzyıllar boyunca aldıkları cevabın aynısını, bugün de yarın da alacaktır.

#Deprem

Üzüntüsünü tüm ülkece paylaştığımız bu depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsalığı, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

#GeçmişOlsunBüyükTÜRKMilleti

Nabersin.com Yönetimi