Veysel Mutlu - Hapis De Yatarım Şarkısı Tam Bir Saçmalık

Hüseyin Demirci
Editör
12.08.2018 tarihinde oluşturuldu.
3
Pazarda mandalina satarken söylediği şarkıları mandalinaya uyarlayarak satış yapan Veysel Mutlu, çevrediklerin onu videoya alıp sosyal medya da paylaşması ile bir anda büyük bir ilgi gördü. Çeşitli haberlere de konu olan Veysel Mutlu, söylediği ''Vay Delikanlı Gönlüm'' müziği ile ilk Official videosunu çekti. Reklamlar ve merak ile kısa sürede büyük izlenmeye ulaştı. Çoğu kişi bu yaptığını Ahmet Şafak'ın şarkısını maf etmesi olarak değerlendirse bile oldukça ses getirdi.
'.$res['title'].'

Şimdi tekrardan bir klip hazırlayarak Ali Kınık'ın şarkısını yorumlayarak seslendirdi. Yaptığı bu yorum kadar çekilen klipte oldukça vasat olan şarkıda insana ''Kimler Kimler Meşhur oluyor'' dedirtti. Aşağıdan hazırlanan klibi ve yorumlanan şarkıyı bir izleyelim. Ardından değerlendirmeye devam edelim :)

Veysel Mutlu ve O Yorumlanan Saçma Klipten Oluşan Şarkı

Klibi ilk gördüğünüzde güzel bir şey olacak hissi uyandırsa da ilerleyince tam bir Flash TV oyunculuğu diyebileceğimiz sahnelere geçiyor. Hatta Flash TV oyunculuğu bile bundan daha kaliteli ve gerçekçi diyebiliriz.

Şimdi bide Asıl Sahibinden Şarkıyı Dinleyelim.

Asıl sahibinden şarkıyı dinledikten sonra eminim yukarıda kulaklarınız paslandıktan sonra iyi geldi ve kulağınızın pası silindi. Şarkı bestelemek, söz yazmak kadar yorumlamakta ayrı bir marifet istiyor. 

Şimdi Klip çalışmasının altına yapılan bazı yorumlara bi göz atalım.

'.$res['title'].'
'.$res['title'].'
'.$res['title'].'

Şimdi bide şarkının asıl sahibinin videosuna bu klipten sonra yapılan yorumlara bakalım.

'.$res['title'].'
'.$res['title'].'Yazıyı Gönder!

  (0)   Yorum Yap